Rekonstrukce bytu

Stává se vám občas ve vašem bytě, že zapnete víc přístrojů najednou, vyskočí jistič a jste náhle bez proudu? Na vině bývají elektroinstalační rozvody, které nepočítaly s tak velkým počtem domácích elektrospotřebičů. Vždyť jen v obývacím pokoji může být v provozu současně televizor, DVD přehrávač, satelit, počítač, vysavač a to je jen malý výčet toho, co všechno mohou mít majitelé bytu v jedné jediné místnosti. O koupelně nebo kuchyni ani nemluvě. Není se pak čemu divit, že všechen ten nápor nejsou původní elektrické rozvody schopny pobrat a jistič se zachová právě tak, jak má.

Konečně nebudete muset přemýšlet, kolik máte najednou zapnutých elektrospotřebičů

Abychom tuto nepříjemnou situaci vyřešili, bylo by nejlepší celou elektroinstalaci nechat udělat znovu, podle současných platných norem a předpisů. Pak by měla ustát i zapojení velkého počtu elektrických přístrojů do sítě. Rozhodně se do takové činnosti nepouštějte sami a svěřte ji odborníkům. V takových případech každá chyba znamená velké riziko požáru nebo úrazu elektrickým proudem.

Společnost Rekonstrukce bytu Praha nabízí provedení kompletní elektroinstalace jako jednu ze svých služeb, které nabízí zvlášť. Hlavní činností společnosti je provádění částečných nebo kompletních rekonstrukcí bytů, bytových jader a interiérů, ale její pracovníci k vám mohou přijet i kvůli mnohem menším zakázkám. Klienty společnosti jsou především občané nebo firmy v Praze a jejím blízkém okolí. Technik společnosti Rekonstrukce bytů Praha si s vámi sjedná schůzku, na které si ujasní, jaké požadavky na elektroinstalaci bude klient mít, kolik zásuvek v jaké místnosti bude požadovat, jaké osvětlení by chtěl zvolit a mnohé další technické záležitosti. Poté vytvoří vizualizaci, aby klient viděl, jak se chystané změny v místnostech promítnou. Současně s vizualizací sestaví cenovou nabídku, a pokud je klient s návrhy spokojený, mohou se pracovníci společnosti pustit do díla. Také klienti v Brně mají možnost nechat si stejně kvalitně udělat rozvody elektroinstalace, a to u společnosti Rekonstrukce bytu Brno. Jedná se o pobočku pražské společnosti a může nabídnout poměrně výhodné ceny svých služeb díky slevám, které mohou poskytnout dodavatelé materiálů. Ty mají obě společnosti společné a množství materiálu se navyšuje, pokud jej dodávají pro obě společnosti současně, samozřejmě podle jejich potřeb.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!