Montáž žaluzií

V horkých letních dnech, kdy slunce okny proniká do našich bytů a domů a důkladně je vyhřívá, se všichni majitelé snaží jejich pronikání zabránit. Velice účinné jsou venkovní rolety, zabrání průniku slunečních paprsků, ale zase je po jejich zatažení v místnostech málo světla. Proto se velmi často používají v době, kdy nejsou majitelé bytů doma. Použít můžete i klasické závěsy, ale i přes ně se dostává do místností velké množství tepla. Nejběžnějším způsobem, jak omezit sluneční svit, je montáž žaluzií. Proniká přes ně světlo, ale ne slunce a v místnosti není tolik šero.

Provede ji pečlivě a také poměrně rychle

Jejich montáž by měl provádět odborník, protože se musí upevňovat do drahých a kvalitních plastových nebo dřevěných oken. A tady je každý omyl vidět, jakmile se spletete a vyvrtáte díru na úchyty vodících silonů jinam, než jste měli, už se velice těžko zakrývá, navíc u plastových oken může docházet k poškození tepelných a izolačních vlastností rámů.

Jestliže požadujete vysokou kvalitu za rozumné ceny, obraťte se na pracovníky společnosti Hodinový manžel Praha 4. Před montáží přijedou na první schůzku do vašeho bytu nebo domu, vše si důkladně poměří, aby nedošlo k žádnému omylu, a podle zjištěných poznatků si přichystají materiál, který budou potřebovat. Může si ho také zajistit zákazník sám, pokud bude mít možnost, vše je v jeho rukou. První schůzka u klienta je samozřejmě zdarma, také na materiál nevybírá společnost Hodinový manžel Praha žádné zálohy. Hrazena je až doprava na místo v den, kdy proběhne montáž žaluzií a také čas, který stráví pracovník nad montáží. K tomu se připočtou náklady na materiál a vzniká konečná částka, kterou hradí zákazník až po skončení celé zakázky. Od ceny se mohou odečítat slevy. Jednak sleva věrnostní, kterou poskytuje společnost Hodinový manžel Praha stálým zákazníkům, a také sleva, na kterou má zákazník nárok v případě, že doporučí služby hodinového manžela dalším zákazníkům. Za kvalitou odvedené práce si společnost stojí, poskytuje na ni 24 měsíců záruku. Kromě montážních služeb najdete v portfoliu také například oblíbenou službu čištění koberců v Praze.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!